سایت بهترین ابزارتاکنون هیچ جا از مزایایی که بازاریابی پیامکی برای مشتریان دارد سخن به میان نیامده است فقط از فوایدی که برای کسب و کارها دارد گفته شد. اینکه مشتریان از اطلاعت یک شرکت یا فروشگاه مطلع شود تنها مزیت آن نیست پس در ادامه از دیگر مزیت های آن برای مشتریان و مخاطبان صحبت می کنیم:

ابتدای امر همه می خواهند بدون هدر دادن زمان و به سرعت، با فروشگاه و یا شرکت مدنظر خود در ارتباط باشند. که در این حالت سریع ترین راه ممکن ارسال پیام کوتاه می باشد. در زیر به موارد دیگری از فواید بازاریابی پیامکی برای مشتریان اشاره می کنیم.

دسترسی سریع

اعضای خبرنامه پیامکی، به سرعت نوتیفیکیشن دریافت می کنند و اگر تجارت برند مورد علاقه شما رونق یافت، زودتر از دیگر افراد پیشنهاد ها را دریافت می کنید. فرض کنید لباس فروشی مورد علاقه تان برای دو روز حراج گذاشته است. مطمئن باشید فروشگاه مورد علاقه تان برای تشکر از وفادار بودن شما، زودتر از دیگران شما را از این حراجی آگاه می سازد. شما اولین نفری خواهید بود که این پیامک تخفیف را دریافت خواهید کرد و حتی پیش از شروع حراج شما از آن خبر خواهید داشت. میلیون ها فروشگاه از این روش برای کسب درآمد بیشتر خود استفاده می کنند.

یادآورها

پس از عضویت در یک خبرنامه پیامکی، به طور مداوم وقایع و رویدادهای مرتبط با آن شرکت یا فروشگاه را دریافت خواهید کرد. از طریق تلفن همراه خود می توانید از اخبار و اطلاعیه ها آگاه شوید و اطلاعات به روز داشته باشید. اگر می خواهید که در این دایره بمانید، بازاریابی پیامکی تنها راه حل آن است. 

راحتی

دیگر لازم نیست که ۲۰ دقیقه بین کوپن های تخفیف خود بگردید. کوپن های تخفیف پیامکی به راحتی همان کار کوپن های کاغذی را برای شما انجام می دهند. آیا می خواهید برای شام ۵ شنبه شب چند تومانی پول ذخیره کنید؟ بهتر است عضو خبرنامه پیامکی رستوران مورد علاقۀ خود شوید و برای وفاداری خود تخفیف دریافت کنید. به این ترتیب می توانید در مواقع به خصوص زمان و سرمایه خود را ذخیره کنید.

 

سامانه ارسال پیام SPAYAM یک سامانه مدرن برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی میباشد. سوشال پیام دارای بانک شماره کل کشور به تفکیک استان، شهر، همراه اول، ایرانسل، رده سنی، جنسیت، منطقه ای، کدپستی، اصناف و ارسال از روی نقشه با قدرت وکیفیت مناسب گزارش تحویل پیام به صورت پنل رایگان آماه خدمت رسانی میباشد.

با ما تماس بگیرید

32327132-017

09114088060

www.spayam.ir

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 عناوین مرتبط:

مخاطب پیام هایتان را تفکیک کنید

برتری پیام کوتاه

زمان در بازاریابی پیامکی

شخصی سازی مشتریان برای ارسال پیامک

انواع ارسال پیام کوتاه

راه های موثر تبلیغات

برتری بازاریابی پیامکیارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ]